Září 2010

Vááclavák!!

28. září 2010 v 17:02 | Eliašek |  Moje dny a zážitky ve větách
Ahojky......

No takže u nás byl v sobotu Václavák.. To se jakože slaví svátek Václava... :D:D:D Začalo to v 20:00, pro mě už v 19:00 , jelikož jsem byla vystupující...... No a vždycky jde ze zámku ( u nás místní , tam se to koná ) průvod. Jakože různí lidi v kostýmech a uprosřed jede Václav. No a když to projde městem , tak se vrátili zpátky tak začal program....... Teda jako na mě, ( já jsem tam hrála na flétnu s flétnovým kvartetem ) hodili jakýsi krajkováný kus hadru.. ha fakt mazec!!! a nejllpší bylo , že tam hrála jakási skupina , no a tam před tím pódiem je takový volný plác , tož tam jacísi kluci takových 12 jim mohlo být , na ten plác přisli a tancovali.... :D:D:D

Takže jako fakt mazec.......

Dark night

28. září 2010 v 16:07 | Eliašek
jfuz

Takové spíš jak do divadla bo muzikálu.......:D:D


Můj dům

26. září 2010 v 14:38 | Eliašek
Dům mojíí rodinky Krásnových.

ujzt
KLIK. c.č


Moje rodinka

26. září 2010 v 14:31 | Eliašek
Takže už asi víte, že mám moc ráda Sims3. Tak mě napadlo , že bych vás seznámila s mojí rodinkou. Tuhle rodinku taky trochu vlastní Jahůdka , která má být jakože Nikola.
KLIK C.Č
Duchové

26. září 2010 v 14:04 | Eliašek


Jak jistě víte, tak každy jednoho dne zemře. A to i v The Sims 3. Ovšem může pořád žít dál, ale jako duch. Jenže pokaždé duch nění stejný. Může zemřít 5ti způsoby a také podle toho bude mít takovou svou duší barvu:

1) Způsob - Elektriký šok
Barva ducha: žlutá s efektem blesků
Jak zabít: Pokud váš Simík nemá žádné zkušenosti, nebo jen velmi malé s opravováním či vylepšováním předmětů, tak s ním zkuste opravit třeba rádio, televizi, ... prostě cokoliv čím proudí elektřina. Pokud se budete pozorně dívat, tak Simíkem progěhne elektrický šok a možná hned zemře. Možná taky ne a tak ať to zkusí znovu. Po zasažení proudem okamžite leží na zemi a pak nastane rituál pohřbení.

2) Způsob - Vyhladovění
Barva ducha: taková fialová
Jak zabít: Nedávejte svému Simíkovi ani trošičku jídla! Asi tak týden (možná míň) a pak se svalí prostě na zem a zemře. Pak opět nastane pohřební rituál.

3) Způsob - Upálení
Barva ducha: ohnivě oranžová s efektem hoření
Jak zabít: Udělejte kolem vašeho Sima takovou ''kredenc'' ohrádku a dejte mu tam nějaký sporák. Nechte ho chvilku vařit a pak zrušte vaření a třeba si pokecejte s někým po telefonu. Jakmile se jídlo spálí, tak se začne o chvíli později šířit požár po všech kredencích a až bude Simík 100% obklopen ohněn, tak se upálí a zbyde z něho jen popel. POZOR!!! nedávejte Simíkovi nějakou vlastnost díky které by hned volal hasiče!

4) Způsob - Utopení
Barva ducha: modrá s efektem kapání vody
Jak zabít:
1. - Nechte Sima cvičit až do vyčerpání na nějakém stroji (třeba na běžícím pásu) a pak s ním jděte do bazénu. Pokud se to povede, tak se hned začne topit a utopí se.
2. - Pokud nevyšel způsob 1., tak tenhle výjde na 100%. Ať má váš Sim aspoň polovinu energie a přikažte mu, ať jde do bazénu. Nechte ho doplavat do prostřed (třeba, Prostě aby nezavazel). Pak otevřete mód stavba a postavte kolem bázénu stěnu a zase pusťte hru a pak už jen sledujte, jak Simík ztrácí energii a klesá ke dnu :-)

5) Způsob - Zestárnutí
Barva ducha: taková bílá
Jak zabít: Nechte Simíka zestárnout do maximálního věku a pak se z něj jednoduše stane duch.

Od Sárinky pro Sb

24. září 2010 v 15:13 | Eliašek

School Girl

23. září 2010 v 16:27 | Eliašek
gs

Stop SUD neboli SPS

21. září 2010 v 7:08 | Eliašek |  Videokliipiiky

A tady Anglicky... Je to hezčí , že??


Od ~Áďa~

20. září 2010 v 19:30 | Eliašek
Mocinky DĚKUJI!!!
BLOG: ~Áďa~

Grey Dream

20. září 2010 v 14:38 | Eliašek
zhtsr
Tak tohle se mi libí.... Dělala jsem to já..

P.S : Díky Aďi za ten nadpis.... Uplnej cvok...Já teda :D:D

Chceš mě???

19. září 2010 v 17:45 | Eliašek
hdr

Od Sárinky

19. září 2010 v 17:38 | Eliašek
Ozdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.czOzdobné nadpisy a animované písmo na www.celysvet.cz

Fáááááááááákt MOC díky!!! Jsou nádherný!!!! Odkaz Sarinka - Tady

Snape,Snape,Severus,Snape........... Mazec!!!

19. září 2010 v 17:33 | Eliašek |  Videokliipiiky


Róón,Róón,Ron Wíízlíí HAHA
gfhdf


Achich ouvej!!!!

19. září 2010 v 17:01 | Eliašek |  Moje dny a zážitky ve větách
No tak nám ta kraksna znovu plivla...... Ale už ji mám doma a jak vidíte jede... Zatím.....

trtr
Máme jiný Windous takže to bude hooooodně zajímavéé...
blboun
Icq se mnou nekomunikuje.... Ach jo!!!! No tak naštěstí se zachránila mííííí složka a Sims3.

Alespoň tak......
PitaPata - (UNMh)